14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Żywność dla niemowląt po 3 miesiącu

Gdy nadchodzi czas na rozszerzanie diety niemowlęcia, warto robić to w sposób przemyślany. Proces ten wymaga szczególnej uwagi, jeżeli maluch nie toleruje mleka i/lub glutenu a nadszedł czas stopniowego odstawiania od piersi. Co w takim razie można zaoferować maluszkowi na śniadanie bezglutenowe i inne posiłki?

Bezglutenowe jedzenie dla dzieci

Z troski o zapewnienie zdrowej żywności dla niemowląt marka La Mandorle wprowadziła kierowane dla dzieci produkty na bazie organicznego białka roślinnego.  Wszelkie komponenty mieszanek dla dzieci są roślinne, naturalne oraz organiczne. Zdrowa żywność dla dzieci od La Mandorle jest bez mleka, bez glutenu oraz bez laktozy. Nie zawiera również soi oraz oleju palmowego. 

Zboża bezglutenowe dla dzieci od 4 miesiąca

Mieszanka dla dzieci zboża z owocami została opracowana we współpracy ze specjalistami od żywienia niemowląt aby zapewnić rozwijającym się maluchom wszystko co najlepsze. Zawiera wyłącznie zboża bezglutenowe. Bazą jest hydrolizat białka ryżu. Należy zwrócić uwagę, że pozyskuje je się w procesie przetwarzania na zimno. Pozwala to na zachowanie cennych dla niemowląt właściwości odżywczych które zostałyby utracone gdyby zastosowano wobec nich wysoką temperaturę. Te produkty bezglutenowe to skarbnica składników odżywczych. 

Bezglutenowa mieszanka dla niemowląt z proszkiem ze świeżych owoców - jedzenie dla dzieci - 4 miesiące

Jest to doskonała 100% roślinna alternatywa wobec standardowych, najczęściej dostępnych mieszanek dla niemowląt. Doskonale sprawdzi się zarówno dla alergików, jak i dla dzieci których rodzicom zależy na to aby podawać im pełnowartościowe posiłki bez GMO, bez konserwantów, bez glutenu oraz bez mleka. Innowacyjny proces produkcji tego jedzenia dla niemowląt, czyli tak zwane mikrokapsułkowanie na zimno stanowi całkowitą innowację w dziedzinie produkowania tego typu żywności. Ponadto żywność bezglutenowa dla niemowląt powstaje w zakładzie, gdzie w ogóle nie używa się mleka, dlatego nie trzeba się obawiać, że śladowe jego ilości dostaną się do produktu. Cały proces produkcji jest ściśle kontrolowany, aby produkty bezglutenowe dla dzieci jak i dla dorosłych spełniały najwyższe standardy jakości. Dietę starszych maluchów można później wzbogacać np. o napój migdałowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl