14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Napój (mleko) bez laktozy dla dzieci - La Mandorle

Dla każdego rodzica nie ma nic ważniejszego niż prawidłowy rozwój dziecka. Jednak co zrobić, gdy nasza pociecha cierpi na nietolerancję laktozy lub glutenu objawiającą się przykrymi dolegliwościami w układzie pokarmowym? Nietolerancja laktozy to objaw pojawiający się w ostatnim czasie u coraz większej ilości osób, w tym także u niemowlaków. Dla niemowlaków mleko jest niezbędne do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania organizmu. Coraz częściej jednak zdarza się, że nietolerancja wrodzona pojawia się u niemowlaków, którzy z tego powodu nie mogą spożywać tradycyjnego mleka dostępnego na rynku. La Mandorle wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje mieszankę dla niemowląt - bez laktozy. To idealna propozycja dla mam, które nie mogą karmić piersią lub których pociechy cierpią na przykre dolegliwości po spożyciu tradycyjnego mleka.

“Mleko” bez laktozy i glutenu - bogate w wartości odżywcze

La Mandorle przygotowało produkty z myślą o najmłodszych alergikach, które nie mogą być karmione piersią. Szeroki wybór produktów wegańskich i w 100% ekologicznych pozwala na żywienie niemowlaka na każdym etapie rozwoju. Napój (mleko) roślinne bez laktozy i bez glutenu doskonale sprawdzi się u maluchów z przykrymi dolegliwościami układu pokarmowego.

Nasze produkty są bogate w składniki odżywcze - szklanka mleka Bebe Mandorle zawiera prawie taką samą ilość białka, jaka znajduje się w mleku matki! Dodatkowo produkty w sklepie Centrum Bio są bogate w wapń, witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie w okresie wzrostu. To, co wyróżnia nasze napoje od innych, dostępnych na rynku to brak dodatku cukru oraz wysoka ilość białka. Seria Bebe Mandole idealnie sprawdzi się jako zamiennik mleka dla najmłodszych z nietolerancją laktozy lub glutenu.

Bez laktozy - co to znaczy?

Nietolerancja laktozy coraz częściej pojawia się również u niemowlaków. Spowodowana jest niedoborem laktazy (enzym trawienny) w organizmie, który odpowiedzialny jest za prawidłowe trawienie laktozy występującej w produktach mlecznych. U osób, u których laktaza nie występuje lub występuje w znacznie mniejszej ilości - po spożyciu produktów mlecznych dochodzi do przykrych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Z tego powodu osoby te nie mogą spożywać produktów mlecznych jak: mleko, masło, jogurty, śmietana.

La Mandorle wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta przygotowało mleko dla maluchów nie zawierające glutenu i laktozy. Dzięki temu pociechy będą szybko rosnąć bez obaw o nieprzyjemne dolegliwości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl