14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Zdrowa żywność dla dzieci po 6 miesiącu

Proces rozszerzania diety niemowlętom, czyli wprowadzania do ich codziennego menu nowych produktów powinno się przeprowadzać z głową. To zadanie jest trudniejsze w przypadku maluchów które muszą zmagać się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi, na przykład źle reagują na żywność zawierającą mleko lub gluten. Wtedy należy wykluczyć z diety standardowe kaszki i zwrócić uwagę na bezglutenową żywność dla niemowląt. Może ona być oparta o zboża bezglutenowe wzbogacane o proszek sporządzony ze świeżych warzyw. 

Mieszanka zboża z warzywami dla dzieci 6 miesięcy

Seria mieszanek zbożowych dla niemowląt Bebe Mandorle bazuje na starannie dobranych zbożach bezglutenowych zatwierdzonych AFDIAG. Co wyróżnia tego typu zdrową żywność dla dzieci? Otoż została ona starannie opracowana w ścisłej współpracy ze specjalistami od żywienia niemowląt. Żywność dla dzieci bezglutenowa która powstaje w labolatorium La Mandorle powstaje w innowacyjnym procesie mikrokapsułkowania na zimno. Pozwala to na przyrządzenie żywności w formie proszku bez utraty właściwości odżywczych które są szczególnie cenne dla niemowląt od 6 miesiąca życia. Serwowane przez la Mandorle produkty bezglutenowe dla dzieci powstają w trakcie ściśle kontrolowanego procesu. 

Jedzenie dla niemowląt 6 miesięcy - bez mleka i bez glutenu

Mieszanki zbożowe dla niemowląt od La Mandorle są w 100 % organiczne oraz bio. To godna polecenia żywność naturalna dla dzieci, również tych o specjalnych wymaganiach żywieniowych.  Bezglutenowe i bezmleczne jedzenie dla niemowląt powinno zawierać wszelkie niezbędne wartości a mieszanki dla niemowląt La Mandorle spełniają te kryteria. Nie zawierają też składników GMO,  są bez konserwantów, sztucznych dodatków czy szkodliwego oleju palmowego. Zdrowe jedzenie dla dzieci nie zawiera też aromatów oraz soi. Zboża z warzywami dla niemowląt to smaczny i wartościowy posiłek dla małego alergika, oraz dla dzieciaków których rodzice zwracają szczególną uwagę na zdrowie i jakość składników składających się na posiłek dziecka. W ofercie dostępne są również bezglutenowe zboża z owocami dla dzieci w tym wieku. Produkty bezglutenowe dla niemowląt posiadają zbilansowany skład i odpowiednią ilość białka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl