14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Zdrowa żywność dla dzieci to inwestycja w ich rozwój i zdrowie. Każdy rodzic chce aby jego pociecha rozwijała się dobrze i cieszyła dobrym zdrowiem. Zdrowe jedzenie to bardzo ważny fundament zdrowia dziecka. Tymczasem dzieci coraz częściej cierpią z powodu rozmaitych alergii czy nietolerancji pokarmowych. Jak zapewnić dziecku zdrowe jedzenie gdy wymagana jest dieta bez laktozy czy dieta bez glutenu(albo obydwie na raz)?

Ekologiczna żywność dla niemowląt - Bebe Mandorle

La Mandorle bazuje w swoich produktach na wartościowych komponentach roślinnych - na migdałach i zbożach bezglutenowych. Proces produkcji został opracowany tak, aby zachować jak najwięcej cennych właściwości odżywczych i zapewnić zdrowe jedzenie dla dzieci.  Napoje roślinne oraz mieszanki śniadaniowe La Mandorlebezglutenowe, nie zawierają też białek mleka i laktozy. Są więc bezpieczne dla małych alergików, a przy tym bogate w składniki odżywcze, tak cenne dla dzieci w okresie wzrostu. Ogromnej uwagi wymaga zdrowe żywienie niemowląt - dlatego w ofercie firmy La Mandorle znajdziecie serię Bebe Mandorle. Produkty te zostały opracowane we współpracy ze specjalistami oraz rodzicami. Innowacją jest, że produkty są przetwarzane na zimno, co pozwala na zachowanie właściwości odżywczych.  Stanowią one doskonale rozwiązanie dla dzieci w wieku 0-3 lata dotkniętych nietolerancją glutenu lub nietolerancją mleka krowiego. 

Naturalne jedzenie dla dzieci - bez glutenu i bez laktozy

Prezentowane tutaj jedzenie dla dzieci oparte jest na hydrolizacie białka organicznego ryżu, przez co jest wartościowo, oraz co bardzo ważne jest lekkostrawne przez co nie powoduje problemów z trawieniem. Mieszanki dla niemowląt La Mandorle należą do grupy Żywności Specjalnego Przeznaczenia medycznego. Spełniają one ścisłe standardy jakościowe. Zdrowa żywność dla dzieci jest produkowana z myślą już o najmłodszych. Dostępna jest mieszanka roślinna dla niemowląt mleko następne a także odżywcze mieszanki moje pierwsze zboża dla maluchów w rożnych przedziałach wiekowych. Naturalne jedzenie dla dziecka od La Mandorle to gwarancja zapewnienia małemu alergikowi wszystkiego co najlepsze. Jedzenie dla niemowląt La Mandorle zawiera ilość białka zbliżoną do ilości białka w mleku matki!

Bezglutenowe jedzenie dla niemowląt - Moje pierwsze zboża

Wzbogacać dietę dziecka o kolejne produkty trzeba w sposób przemyślany, szczególnie jeżeli chodzi o maluszka z tendencjami do alergii pokarmowych. Zboża posiadają bardzo cenne właściwości odżywcze, ale co gdy dziecko źle reaguje na gluten, ma wzdęcia, i bóle brzuszka? Wtedy warto postawić na mieszanki dla niemowląt bezglutenowe zawierające zboża bezglutenowe. Oparte o hydrolizat ryżowy mieszanki są odżywcze, lekkostrawne a do tego smaczne. Z pewnością przypadną do gustu małemu smakoszowi. Dostępne są tutaj mieszanki zbożowe, oraz mieszanki zboża i owoce, oraz zboża i warzywa dla niemowląt. Bezglutenowe jedzenie dla niemowląt wzbogacone jest o cenne witaminy. Ponadto seria bezglutenowa nie zawiera w swoim składzie mleka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl