14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Żywienie niemowląt - mieszanki dla dzieci

W diecie niemowląt najważniejsze jest dostarczanie do organizmu wapnia, białka - produktów bogatych w wartości odżywcze i minerały. Przyczyniają się one do prawidłowego funkcjonowania oraz rozwoju dzieci, szczególnie w pierwszych latach życia. Coraz częściej jednak spotykamy się z alergiami pokarmowymi oraz nietolerancją glutenu lub laktozy, również z wrodzoną. Rodzice często zastanawiają się jakie produkty podawać dziecku? 

La Mandorle dostępne są mieszanki dla dzieci bez laktozy i glutenu bogate w wartości odżywcze. 

Rozszerzanie diety niemowlaka - zdrowa żywność dla dzieci

Każdy maluch dochodzi do etapu, kiedy samo mleko nie wystarcza i jest gotowy na próbowanie nowych smaków i konsystencji. To ogromny stres dla rodziców, szczególnie młodych rodziców, którzy do tej pory nie mieli styczności z karmieniem dzieci. Jednak większy problem pojawia się, gdy maluch ma nieprzyjemne dolegliwości związane ze spożywaniem produktów mlecznych - nietolerancja laktozy. Często też pojawia się nietolerancja glutenu - co podać dziecku?

La Mandorle przygotowało jedzenie bez laktozy i glutenu, np. bezglutenowa mieszanka zbożowo-owocowa. Czyli gotowe mieszanki z warzyw i owoców, które dostarczają do organizmu wszystko to, co jest niezbędne do rozwoju dziecka. 

Bezglutenowe zboża - produkty bezglutenowe dla niemowląt 

Rodzice maluchów z tendencją do alergii pokarmowych mają znacznie utrudnione zadanie, jeśli chodzi o przygotowanie pokarmów dla dziecka. W ofercie Centrum Bio znajdą państwo ekologiczną żywność dla niemowląt - bezglutenowe zboża z warzywami lub owocami. To idealna propozycja do rozszerzania diety maluchów, u których zdiagnozowano nietolerancję na gluten, laktozę lub inne występujące alergie.

Nasze produkty spełniają standardy jakościowe - zostały opracowane przez specjalistów grupy Żywności Specjalnego Przeznaczenia. Duża zawartość białka oraz wapnia zbliżona do ilości znajdującej się w mleku matki zapewnia dziecku prawidłowy rozwój oraz zdrowie. Dodatkowo wszystkie nasze produkty pochodzą z rolnictwa ekologicznego i zostały opracowane na zimno, by nie tracić cennych wartości odżywczych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl