14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

Jedzenie bez glutenu i laktozy - produkty dla dzieci od 4 miesiąca 

W życiu każdego dziecka przychodzi moment rozszerzenia diety. Jest to ogromne wydarzenie dla malucha, ale przede wszystkim dla rodziców. Dziecko poznaje nowe smaki, nową konsystencję czy zapachy. Jednak często pojawia się pytanie: jakie produkty podawać dziecku z nietolerancją? 

W ofercie Centrum Bio znajdują się mieszanki dla dzieci, które będą odpowiednie przy nietolerancji glutenu, laktozy, jak i przy różnego rodzaju alergiach pokarmowych. 

Bezglutenowe zboża - rozszerzanie diety niemowlaka 

4 miesiące to już wiek, gdy niemowlęta są gotowe na poznawanie nowych konsystencji oraz są gotowe na rozpoznawanie innych smaków, niż tylko mleko. Obecnie coraz więcej dzieci cierpi na wrodzoną nietolerancję laktozy lub glutenu, dlatego też rodzice często mają problem ze znalezieniem zamienników produktów dla dzieci, które nie zawierają składnika wywołującego nieprzyjemne dolegliwości.
La Mandorle oferuje serię Bebe Mandorle, w tym mieszanki dla dzieci w wieku 4 miesięcy. 

Mieszanka Moje Pierwsze Zboża składa się z dwóch w 100% pochodzenia roślinnego składników - ryż i proso. Nie zawiera glutenu ani laktozy. Nasze produkty zostały opracowane przez najlepszych specjalistów żywienia niemowląt oraz w konsultacji z rodzicami. 

Jedzenie dla niemowląt jest bardzo odżywcze, zawiera sporo witamin i minerałów. Dostarcza odpowiednie ilości białka oraz wapnia, co jest największym budulcem kości, szczególnie w okresie rozwoju malucha. Produkty Bebe Mandorle nie zawierają w składzie mleka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl