14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 100 zł biuro@centrumbio.pl (+ 48) 603 84 55 29

 

‘Mleko’ bez laktozy dla niemowląt - od 10 miesięcy do 3 lat 

W żywieniu dziecka najważniejsze jest dostarczanie wielu wartości odżywczych do organizmu, jak białko lub wapń, który stanowi budulec kości i pomaga w prawidłowym rozwoju organizmu. Jednak coraz więcej maluchów ma problemy z układem pokarmowym - nietolerancja laktozy lub alergia na białka mleka. Dlatego też La Mandorle przygotowało serię produktów Bebe Mandorle - “mleko” modyfikowane bez laktozy pełne wartości odżywczych pozytywnie wpływających na funkcjonowanie organizmu. 

‘Mleko’ następne bez laktozy od La Mandorle 

Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na produkty bez laktozy oraz bez glutenu, również wśród najmłodszych konsumentów marka La Mandorle przygotowała serię Bebe Mandorle. Oferujemy napój (mleko) bez laktozy dla dzieci w wieku 10 miesięcy - 3 lata. Odpowiednie dla maluchów cierpiących na nieprzyjemne dolegliwości po spożyciu produktów mlecznych. 

Nasze jedzenie bez laktozy, w tym 'mleko' dla niemowląt 10 miesięcy - 3 lata zawiera duże ilości wapnia, który jest niezbędny do budowania mocnych i zdrowych kości. Dodatkowo mieszanki dla dzieci od La Mandorle zostały wzbogacone o porównywalną ilość białka, jak w mleku matki! Wiemy, że mleko matki jest najbardziej wartościowym pokarmem dla maluchów, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy dzieci nie mają możliwości spożywania pokarmu mamy. Dlatego też seria Bebe Mandorle będzie odpowiednia dla dzieci z nietolerancją laktozy. Dodatkowo nasze produkty są bogate w witaminy A, B i D oraz zawierają sporo minerałów. 

‘Mleko’ dla niemowląt - bez laktozy i bez glutenu 

Zdrowa żywność dla dzieci od La Mandorle jest odpowiednia zarówno przy nietolerancji laktozy, jak i glutenu. Nasze produkty bogate w wartości odżywcze dostarczają do organizmu wszystko to, czego potrzebuje organizm do prawidłowego rozwoju. 

Dla maluchów najbardziej wartościowym produktem jest pokarm matki, który zawiera dużo białka, jednak nie zawsze jest możliwe karmienie piersią. Seria produktów Bebe Mandorle zawiera ilość białka zbliżoną do pokarmu matki, a przy tym nie zawiera cukru ani innych dodatków.
Przed podaniem pokarmu warto jednak wybór skonsultować z lekarzem prowadzącym, który obiektywnie może stwierdzić, czy dany produkt będzie odpowiedni dla dziecka. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl